Виробниче підприємство ТОВ «Промфактор» являє собою українського виробника низьковольтного електрообладнання. Застосовуючи передові технології та тотальний контроль якості кожної одиниці обладнання, що виготовляється, ми досягли високої надійності продукції, яка випускається під торговельним знаком «PF», і не поступається аналогами провідних світових виробників.


    На сьогоднішній день продукція торгової марки «PF» позиціонується за своєю якістю з обладнанням провідних європейських торгових марок, при цьому ціна – доступна українському споживачеві.


   Компанія «Промфактор» у 2005-2006 роках ставала лауреатом Всеукраїнського конкурсу якості «100 кращих товарів України».


  У 2012 році ТОВ «Промфактор» зайняло перше місце у Всеукраїнському конкурсі «Кращий вітчизняний товар 2012 року» у номінації «Виробництво продукції електротехнічної промисловості».


   Підприємство ТОВ «Промфактор» пропонує величезний асортимент низьковольтного електротехнічного обладнання, що виробляється. У цей асортимент входять:

 


   Підприємство постійно працює над розширенням номенклатури продукції, що виготовляється. За узгодженням можливе виготовлення нестандартних виробів.


   Реалізація продукції здійснюється через широку дилерську мережу, розвиток якої є одним із пріоритетних напрямів діяльності компанії.


   Керівництво компанії ТОВ «Промфактор» та її співробітники прагнуть до чіткого і оперативного виконання планів з розширення виробництва і забезпечення поставок продукції, що виготовляється, прислуховуються до побажань наших покупців і роблять усе можливе для створення доброзичливих і дружніх відносин з усіма споживачами нашого електротехнічного обладнання.