Основу конкурентоздатності складає якість продукції. Спеціалісти підприємства постійно працюють над забезпеченням конкурентоздатності продукції, що випускається. Основні завдання забезпечення якості це - відповідність запитам споживачів, відповідність вимогам з безпеки і охорони навколишнього середовища, дотримання строків поставок і строків гарантій, організація технічних консультацій з експлуатації та обслуговування продукції торговельної марки «PF».

   
  Високий рівень якості безпосередньо пов'язаний з удосконаленням існуючих технологій, що застосовуються при виготовленні низьковольтної електротехнічної продукції.

    
   Система контролю якості охоплює усі стадії технологічних операцій виробництва. Кожна одиниця продукції торгової марки «PF» проходить технічний контроль у відповідності з вимогами нормативно-технічних документів, що існують на підприємстві, а також стандартів, діючих на території України. Випробування, які проводяться у незалежних акредитованих електротехнічних лабораторіях, підтверджують відповідність висунутим вимогам ДСТУ.

         
   Випробувальне обладнання регулярно проходить метрологічний контроль і атестацію у системі Державного стандарту України. Точність результатів настройки і контрольних випробувань дозволяють гарантувати якість і тривалий строк служби електротехнічних виробів і обладнання, що виготовлені на виробництві ТОВ «Промфактор».