Буклети, листівки і каталоги

   Рекламний відділ ТОВ «Промфактор» активно розробляє нові, інформаційно насичені рекламні буклети. Основна ціль поліграфічної реклами – максимально висвітлити як новинки виробництва, так і вироби, що вже зарекомендували себе на ринку низьковольтного обладнання.

  • Повний технічний каталог, що включає в себе всю номенклатуру продукції, яка виготовляється. Формат – А4. 136 сторінок. Глянцевий папір. Усі види продукції розбито на розділи. Для кожного виробу є детальний опис, фото, технічні характеристики, принципові схеми і габаритні розміри. Особливу увагу приділено конструктивним особливостям обладнання. Кожна лінійка виробів має повну таблицю асортименту та артикули для замовлення. Електронну версію каталогу можна завантажити у розділі «Технічна бібліотке».
  • Восьмисторінкова презентація компаніі ТОВ «Промфактор». Історія виникнення підприємства і розвиток виробничого комплексу, структура компанії, короткий перелік постійних клієнтів, особливості виробництва і продукції.

Catalog Present

 

  • Двосторінковий буклет формату А5. Візуальна реклама усіх лінійок модульнї техніки, яка виготовляється ТОВ «Промфактор» (Серії EVO, ECO, Standart, а також модульні реле).
  • Шестисторінкова брошура формату А5. Загальний огляд можливих варіантів НКП, які виготовляються компанією ТОВ «Промфактор». Фото, опис, технічні характеристики.

AV2000 HKU

 

  • Двостороння інформаційна папка із цупкого картону з рухомою серцевиною. Формат А4. Зручне і вишукане виконання, що дозволяє швидко підібрати рекомендоване обладнання для захисту двигунів заданих параметрів. У якості комплектуючих для захисної зборки пропонуються автоматичні вимикачі АВ2000, АВЗД, ПММ, АВ3000 и РТ2М, які виготовляються компанією ТОВ «Промфактор».

Plansh1 Plansh2

 

Наклейки на вітрини

 

  • Швидкий і зручний спосіб зацікавити покупця. Однаково добре приклеюються до скла, пластику, картону і дереву. Завдяки яскравості і якісному друку, наклейки швидко привертають увагу, не займаючи при цьому багато місця.

Nakl

 

Настільні перекидні календарі

 

  • Настільний російсько-український календар з основою із цупкого картону. Має у собі рекламу підприємства і інформаційні вставки (таблиці аналогів, допустимих навантажень на дроти різного перетину і матеріалів, опис категорій розміщення електрообладнання, кліматичного виконання, ступенів захисту і т.д.).

kalendar

 

CD-диски

 

CD
  •    CD-диски, легко відтворювані навіть на малопотужних комп’ютерах, містять у собі електронну версію каталогу, а також професійний рекламний відеоролик компанії ТОВ «Промфактор», знятий і змонтований спеціально для виставки Elkom 2013. Інтуїтивно зрозуміле інтерактивне меню дозволяє швидко знайти потрібну інформацію на екрані монітору.

 

Фірмові пакети

 

  • Поліетиленові пакети білого кольору з нанесеним логотипом і контактною інформацією. Зручні і надійні, вони успішно поєднують безсумнівну практичну користь з рекламною складовою.

PF1 PF2

 

Ручки

Pen