Рекламні банери

   Широформатні рекламні банери виготовляються строго за розмірами, що необхідні замовнику, і тільки після того, як він затвердить запропонований ескіз. Як і у випадку з виготовленням нестандартних стендів – замовник може сам визначити, які саме зразки продукції повинні бути присутніми на банері, або ж обрати один із запропонованих готових варіантів. Також на банер будуть нанесені контактна інформація фірми-замовника, салоган і логотип (якщо є).

Зразки рекламних банерів


650x2090
10002500
 1500600  190300
3901900

Реклама на банерах має ряд переваг, серед яких можна виділити наступні:

    • Із видів зовнішньої реклами саме банер має найменшу вартість (у своєму масштабі форматів) і при йьому є максимально інформативним. Його можна розташувати у місцях великого скупчення людей і бути упевненим, що Ваша рекламане залишиться непоміченою.
    • Спеціальна обробка верхнього полотна банерної тканини не дає можливості збиратися на поверхні пилу і вуличному бруду, що гарантує довгострокову службу рекламного банера і виконання їм своїх прямих обов’язків.
    • Нескладний у встановленні і кріпленні, банер являє собою один із найбільш розповсюджених видів вуличної реклами у великих  містах.
    • Банер має можливість підвіски як внутрішньої, так і зовнішньої, якщо у цьому є необхідність. Остання може бути встановлена як під час кріплення самого рекламного полотна, так і пізніше.
1 2 4
5 3

Більш детально зразки банерів можна вивчити, завантаживши макети за даним лінком.

 

Рекламні стенди

   Компанія ТОВ «Промфактор» забезпечує дилерів і партнерів широкоформатними рекламними стендами. Можливе замовлення стендів на два фіксовані розміри: 450х660мм і600х900мм на розсуд замовника. На даний момент мається сім варіантів – на кожен вид продукції, що випускається компанією ТОВ «Промфактор.

 Зразки рекламних стендів

Stend1 Stend2 Stend3
Stend4 Stend5 Stend6
Stend7 st2
st1

Більш детально зразки стендів можна вивчити, завантаживши макети за даним лінком.

   Рекламний відділ також виготовляє унікальні стенди, де розміри, зразки продукції, вміст і наповнення (у тому числі - з навісним обладнанням) може встановлювати сам замовник.

Зразок рекламного стенду з нестандартним розміром (820х1000) і навісним обладнанням (замість схематичного зображення продукції монтується дінрейка з муляжем або робочим виробом)

Stend_820x1000
Progress1 Progress2