Компанія  «PROMFACTOR» - виробниче підприємство, яке виготовляє низьковольтне обладнання ТМ PF  понад 20 років.

На сьогодні підприємство має власну випробувальну лабораторію: лінії та стенди, технологічне обладнання, яке проходить перевірку  та акредитацію. Ми удосконалюємо  наші технології виробництв, оскільки це є важливим напрямком технічного прогресу та підвищення ефективності виробництва.

Наша історія
1998
Створення виробничого підприємства ТОВ «Промфактор» у м. Кривий Ріг, Україна.
Отримання дозволу на виробництво низьковольтного обладнання та реєстрація торгівельного знаку PF.
Організація виробництва якісного низьковольтного обладнання.
2006 - 2011
Успішне складання перевірок на відповідність системам міжнародного стандарту контролю якості виробництва ISO 9001 та ISO 9001:2009 протягом 5-ти років.
2012
Вихід на міжнародний ринок та відкриття виробничого підприємства JSC «Promfactor Baltic» у промисловому м. Шауляй, Литва. Отримання європейського сертифікату якості СЕ та статусу європейського виробника.
2013
Початок діяльності проектного департаменту, покликання якого - впроваджувати інноваційні енергоефективні рішення для промислового та цивільного будівництва та відкриття цеху виробництва низьковольтних комплектних пристроїв (НКП).
2017
У зв’язку з підвищенням попиту на міжнародних ринках на низьковольтне обладнання ТМ PF було створено представництва:  •  LLC «Promfactor Georgia» - м. Тбілісі, Грузія;  
•  LLC «Promfactor Polska» -  м. Краків, Польща.
2023
Сучасний «Promfactor» - це група компаній, які постачають низьковольтне обладнання до України, Литви, Латвії, Естонії, Польщі, Грузії, Румунії та Молдови.


Сучасний Promfactor:


Україна, м. Кривий Ріг


Литва, м. Шауляй


Грузія, м. Тбілісі


Польща, м. Краків


Наша місія:
 виготовляти якісне, доступне і надійне обладнання, що б Ви відчували себе в безпеці.

Наша мета:  стати ведучим виробником якісного, доступного і надійного устаткування, реалізовувати комплексні рішення в енергетиці: від проектування до сервісного обслуговування енергоефективних сучасних пристроїв в Європі.Ми хочемо бути корисними нашому клієну і все, що ми робимо, спрямоване не тільки аби задовольнити нашого Клієнта, а й перевершити його очікування.
Для Вас ми впроваджуємо Супер-Сервіс!«Треба бігти з усіх ніг, щоб тільки залишатися на місці, а щоб кудись потрапити, треба бігти як мінімум удвічі швидше» © Льюїс Керролл.
Ми вважаємо, що в сучасному світі нічого не стоїть на місці і зміни стають новою нормою, тому ми постійно вчимося, розвиваємося і вдосконалюємося, не зупиняємося на досягнутому результаті і шукаємо можливості для самореалізації і прагнемо бути кращими.Ми робимо все можливе і неможливе, щоб наші партнери отримали вигоду і конкурентні ринкові переваги, співпрацюючи з нами.
І ставши нашим партнером, ми гарантуємо, Ви залишитеся з нами на довгі роки.


У сучасному світі швидкість і оперативність - це головна конкурентна перевага, тому наші дії спрямовані на оптимізацію як виробничих процесів, так і сервісу, і все для того що б Вам було комфортно з нами працювати.
Ми повинні бути швидше, краще і щодня доводити це діями.


PROMFACTOR - одна команда, яка націлена на результат, Ми думаємо, що робимо, поважаємо час кожного і не втрачаємо можливості.
Ми різні, але це і допомагає нам ставати краще, розвивати компанію і досягати цілей.


При виникненні проблеми або помилки ми їх приймаємо і оперативно виправляємо і знаходимо рішення, діємо згідно честі і совісті, а не у відповідності зі своїми побажаннями і потребами.
Ми завжди прагнемо до поліпшення і привносимо щось нове в життя своєї команди, департаменту і компанії в цілому.


Це не означає, що вся наша команда складається з оптимістів, але ми пам'ятаємо, що лише одна маленька позитивна думка може зробити весь день краще.

Ми пишаємось, що нас обирають найкращі клієнти

з різних галузей промисловості та будівництва

За 20 років на ринку перелік підприємств, які визнали обладнання ТМ PF за якістю та надійністю значно збільшився.